מעל 600 משתתפים סיימו בהצלחה את קורס הכנה לתאוריה בשאיפות המרכז לצעירים באלעד

ביום שלישי האחרון, סיימו בהצלחה מחזור כד' בקורס הכנה לתאוריה, וחצו את רף ה-600 משתתפים שסיימו בהצלחה את הקורס, ובדרך לרישיון המיוחל.

מחזור כד' בקורס הכנה לתאוריה

צילום: יוסי כהן - קורס תאוריה

היום סיימו בהצלחה מחזור כד' בקורס הכנה לתאוריה, וחצו את רף ה-600 משתתפים שסיימו בהצלחה את הקורס, ובדרך לרישיון המיוחל. כאשר בשאיפות – המרכז לצעירים כבר נערכים לפתיחת מחזור כה' בעלות מוזלת לרווחת תושבי העיר… במקביל לפתיחת עוד שורת קורסים וסדנאות המתוכננים מראש לשנת 2024.

יצחק חלה ביקש להודות לטל המרצה, לכל צוות המרכז שפועלים בהתנדבות ומסייעים להצלחת כל הפעילות, וביקש מהמשתתפות בקורס להעלות עוד רעיונות לעוד קורסים וסדנאות, לעוד מיזמים חברתיים, בתפילה שבעזרת השם נזכה להוציא גם אותם אל הפועל.

חלה סיפר שגם הקורס הזה התחיל מפנייה של כמה צעירים באחד הלילות, בהתחלה לא הבנו את הצורך והדרישה, ומיד כשפתחנו יצאנו עם מחזורים כפולים עקב הביקוש הרב… וכיום הקורס ועל באופן רציף כמה פעמים בשנה, ובסיעתא דשמייא זכינו לחצות את רף ה-600 בוגרים שסיימו את הקורס בהצלחה. כל זאת רק בזכות אותן פניות לפני כ-6 שנים של אותם צעירים… תמשיכו בבקשה להעלות עוד רעיונות ועוד מיזמים ואנחנו בעזרת השם נהיה השליחים עבורכם להוציא אותם לפועל… אם יש גם לכם קורסים וסדנאות או מיזמים חברתיים שאתם רוצים לקדם באלעד, מוזמנים להתקשר 052-2221552

דילוג לתוכן